AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

Hyukie, actor in drama Heirs

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Boice An Na
I'm A Loner
I'm A Loner

Vârstă : 24

MesajSubiect: Hyukie, actor in drama Heirs   Mier Iul 17, 2013 3:54 am

Hyukie al nostru a confirmat pentru noua dramă Heirs!!!  

Desi YongHwa a refuzat rolul ce i-a fost oferit in Heirs, Boices se pot astepta să vadă un alt membru CNBLUE în această dramă.
             FNC Entertainment au declarat: "Minhyuk este confirmat ca fiind unul din actorii din "Heirs". Ca urmare a rolului său în cea de-a doua drama KBS, "You Who Rolled In Unexpectedly" de anul trecut, Minhyuk ia in considerare producții și a primit recent un apel de la scriitoarea Kim Eun Sook și a decis să accepte oferta ".

Se pare că scriitoarea Kim Eun Sook a fost în căutarea unui actor care se potrivește caracterului  vesel (Happy-Go-Lucky) al lui Yoon Young Chan și în cele din urmă a decis să-l aleaga pe Minhyuk.
Ei au precizat de asemenea, faptul că personajul lui Minhyuk nu este acelasi cu cel oferit lui Yonghwa anterior.

Minhyuk se va alatura actorilor: Lee Min Ho, Park Shin Hye, Kim Sung Ryung,Krystal f(x) , Choi Jin Hyuk, Kim Woo Bin, Hyungsik(ZE:A), Kim Ji Won, Lim Joo Eun, and Kang Ha Neul, care au confirmat deja sau sunt parte din echipa "Heirs".

Drama va fi difuzată la sfarșitul acestui an, în octombrie din cate am auzit eu.  

Am personalizat cumva traducerea. Sper că nu va deranja pe cineva.  
Traducere: Boice An Na
Sursa: allkpop
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului

Hyukie, actor in drama Heirs
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit