AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
stefis
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 18

MesajSubiect: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   Mier Mai 08, 2013 8:46 am

Membrii din CNBLUE au devenit de curand ambasadori ai organizatiei internationale de binefacere "Food for the Hungry". Aceasta organizatie doreste sa aduca la cunostinta problemele copiilor nevoiasi.

CNBLUE erau numai zambete cand au venit entru a aduce putina lumina familiilor defavorizate. Grupul a fost activ in calitate de ambasadori care sa ne dezvaluie situația copiilor din întreaga lume cu probleme cum ar fi primirea unei educații adecvate, sărăcie și exploatării copiilor prin muncă forțată.

Yonghwa, Jonghyun, Jungshin si Minhyuk s-au jucat chiar si cu "Pororo", mascota care a fost prezenta la ceremonia copiilor.

Pe mine m-a emotionat foarte mult cand am citit articolul. Ma bucur ca baietii se candesc si la asa ceva Ii face speciali!

Credite: CNBLUESTORM
Traduceri: stefis
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
andreea99
Black Flower
Black Flower

MesajSubiect: Re: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   Mier Mai 08, 2013 9:13 am

awww ce dragut... vreau si eu sa fiu ca ei...vise...vise ce nu pot deveni realitate
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 22

MesajSubiect: Re: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   Joi Mai 09, 2013 10:32 am

awwwwwwww kyooooo
Sus In jos
ValyAly29
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 18

MesajSubiect: Re: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   Joi Mai 09, 2013 11:31 am

Woahhh....si pe mine m-a impresionat articolul ....ce frumos din partea lor sa ajute familiile nevoiase Asta ne dovedeste ca baietii nostri sunt niste oameni cu un suflet MAAAAAAAAARE

♥Code Name Blue
Sus In jos
theefh
Ready N Go
Ready N Go

MesajSubiect: Re: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   Sam Iun 08, 2013 1:04 pm

Baietii nostri fac mereu lucruri impresionante <3 cum sa nu ii iubesti cand au inimi asa frumoase
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"   

Sus In jos

CNBLUE au fost numiti ambasadori pentru "Food for the Hungry"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Acte viza pentru Romania(reintregirea familiei)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit