AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
andreea99
Black Flower
Black Flower

MesajSubiect: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Mier Mai 01, 2013 7:43 am

yong hwa si jonghyun isi schimba culoarea parului(sunt curioasa cum vor arata).anuntul a fost facut pe facebook de min hyuk:
Hello!! Today, we all are fine now. Don't worry. Last days, sorry for worry us. Today, we are happy and our hyung's hair also changed. You all will amazed. keke^^ YH hyung also fine now. Today I played baseball. But I lost. Have a good night!! CNBLUE is back now infront of u. keke^^ YH hyung and JH hyung hair color are change. keke^^ See u thailand. R u ready? We are ready for u!! Thank u so much. Kamsahamnida.
Kang Minhyuk iminda. ^__^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
stefis
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 17

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Mier Mai 01, 2013 11:17 am

Abia astept sa ii vad! Sunt chiar curioasa.
Sus In jos
andreea99
Black Flower
Black Flower

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Joi Mai 02, 2013 5:11 am

doamne nuuu!!!...jong hyun blond (nuuu cred..dar e adevarat), yonghwa tunsoare noua...(merge)
Sus In jos
stefis
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 17

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Joi Mai 02, 2013 5:42 am

De unde stii? Poate ii sta bine.
Sus In jos
andreea99
Black Flower
Black Flower

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Joi Mai 02, 2013 8:08 am

pe facebook stef...facebook si crede-ma ca stiu ce zic...asteapta si vei vedea si tu
아라소 언니???si stiu ca am scris gresit...cred
Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light

Vârstă : 18

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Dum Mai 05, 2013 4:42 am

Nu poate fi fb-ul lui real.... Engleza e de... baltă. Habar n-am cum or fi aflat fanii care au făcut pagina aia că o să se vopsească Yonghwa și Jonghyun, dar eu tot susțin că ei au doar 2 conturi reale: twitter și weibo.

U so cool! Wink
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 21

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Dum Mai 05, 2013 12:34 pm

nu stiu ce sa zic, anuntul ala suna a Google Translate!!
si din cate stiu eu singurul facebook al lor este cel al formatiei!
Sus In jos
andreea99
Black Flower
Black Flower

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   Mier Mai 08, 2013 9:03 am

da stiu dar asa era scris pe facebook...oricum ma cam indoiesc de cunostintele baietilor in materie de engleza(in sensul ca stiu strictul necesar pentru converatii) ,dar yong hwa si-a vopsit parul negru...imi place mult cum ii sta,iar legat de contul de twitter nu e cont oficial(e nerecunoscut)
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar   

Sus In jos

yong hwa si jonghyun se vopsesc...iar
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog