AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

[21.03.11] Jung Yonghwa a marturisit la conferitna de presa "Sprijinul lui Seohyun imi da energie"

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 20

MesajSubiect: [21.03.11] Jung Yonghwa a marturisit la conferitna de presa "Sprijinul lui Seohyun imi da energie"   Mier Mar 23, 2011 4:39 am

Chiar daca mariajul lor virtual din „We Got Married” a luat sfarsit, Jung Yonghwa si Seohyun (alias Sweet Potato couple) continua sa se sustina unul pe altul. Pe data de 21 martie, CNBLUE au avut o conferinta de presa pentru primul lor album „First Step”. Baietii au fost intrebati de albumul lor, dar si despre Seohyun din SNSD.

Jung Yonghwa a inceput, „Prima data, Seohyun a zis ca va veni la conferinta de presa pentru a sustine noul nostru album. Dar cand am mentionat ca evenimentul va fi unul in aer liber cu fani, a zis ca in schimb va fii cu inima alaturi de noi. Chiar daca mariajul nostru virtual a luat sfarsit, inca ne sustinem unul pe celalalt.”

Chiar si ceilalti membrii CNBLUE au fost surprinsi sa ii vada partea romantica a lui Yonghwa in „We Got Married”. Basistul Lee Jungshin a marturisit, „A fost ciudat. Nu stiam ca poate fii si romantic.” Dupa experienta de sot, Jung Yonghwa a zis, „Sunt de parere ca cheia succesului intr-un mariaj este sa faci tot ce poti pentru sotia ta fara sa regreti.”

Jung Yonghwa si Seohyun au fost un cuplu virtual timp de un an si au decis sa paraseasca „We Got Married” din cauza programelor lor foarte incarcate.”

Sursa: girlalice @soompi
Traducere coreana-engleza: hotshotlover30 @soompi
Traducere engleza-romana: sweet~lovelight

I am BURNING
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://boiceromania.forumstory.org

[21.03.11] Jung Yonghwa a marturisit la conferitna de presa "Sprijinul lui Seohyun imi da energie"
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
Creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog