AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 21

MesajSubiect: De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?    Mier Apr 17, 2013 5:38 am

Jung Yong Hwa şi Seohyun, ce au fost un cuplu virtual în “We Got Married”, acum locuiesc în aceeaşi vilă. Ce ar putea însemna acest lucru?

Potrivit eNews de pe tvN, nimic.

Cei doi au fost de mai multe ori ţinte ale diverselor zvonuri legate de faptul că ar fi un cuplu, încă de când au apărut în acel show. Zvonurile s-au intensificat atunci când fanii au descoperit că adesea hainele ce le purtau se asemănau, brăţări şi inele şi practic, ştirea cum că ar locui în aceeaţi vilă i-au lăsat pe fani într-o frenezie.

Cu toate astea, nu sunt chiar atât de apropae unul de celălalt.

E adevărat că ei locuiesc în vila din Cheongdam-dong. E şi adevărat că Seohyun locuieşte la etajul patru, în timp ce Yonghwa la etajul întâi. Seohyun mai şi trăieşte cu familia sa, în timp ce Yonghwa cu altcineva: întreaga sa trupă.

Se pare că Seohyun locuia de mai mult timp acolo şi mai târziu s-au mutat şi CNBlue.

Şi cu toate astea, fanii încă speră că ei vor deveni un cuplu real…

credits:Lucy(kpop.ro.wordpress)

Ultima editare efectuata de catre Steph BOICE in Mier Apr 17, 2013 5:44 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
doris cn
I'm A Loner
I'm A Loner

MesajSubiect: Re: De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?    Mier Apr 17, 2013 5:41 am

Si eu mi-as dori sa locuiesc in aceeasi vila cu CNBLUE :)) <3 !
Sus In jos
Steph BOICE
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 21

MesajSubiect: Re: De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?    Mier Apr 17, 2013 5:47 am

cine nu si-ar dori
Word Art, Word Art Graphics

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?    

Sus In jos

De ce Yonghwa şi Seohyun locuiesc în aceeaşi vilă?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog