AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 20

MesajSubiect: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Sam Aug 20, 2011 11:23 am

K-POP All Star Live in Niigata concert 20.08.11

'Intuition' + 'LOVE GIRL' + 'Try Again, Smile Again'

Yongseo couple - 'Banmal Song'

credit: teethien@youtube + tswmv@youtube

----------
Aproape explodez de fericire <3 dupa atatea luni ii vad din nou pe scena!!

Yonghwa s-a tuns -.- still hot <3
Minhyuk loooooks I love you
Jonghyun i like the hair style cheers
Jungshin cu parul prins =)) imi aduce aminte o chinese woman =)) <3

trebuia sa zic astea.....sunt prea fericita <3 looking forward for the next stages!!!

----------
edit
bonus photo Very Happy

credit: goldenjyh.blog.me <3

edit 2
CNBLUE performance in HD

I am BURNING

Ultima editare efectuata de catre sweet~lovelight in Mier Aug 24, 2011 4:25 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://boiceromania.forumstory.org
Andrea
Love Girl
Love Girl

Vârstă : 25

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Dum Aug 21, 2011 11:42 am

Sper in viitorul apropiat sa particip si eu la unul ...

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
★MiRa★
Love Light
Love Light

Vârstă : 19

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Mar Aug 23, 2011 6:51 am

Yonghwa,de ce cu seohyun? dintre toate fetele,de ce cu ea?de ce,de ce? nu vreau sa fiu rea sau altceva,dar chiar nu o inghit Mad ,dar imi place snsd(nu mi explic...). Sper ca nu e nicio problema daca imi exprim parerea liber...
Ah,si ,nu stiu daca mi s-a parut doar mie,dar nu s-a cam incurcat un pic la try again,smile again?In orice caz,are scuza:nu prea au cantat-o live pana acum asa mult.
Uri puppy(minhyuk) a vorbiiiit! Si inca si japoneza! Arigato gozaimashita 4 talking,puppy!

U so cool! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 20

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Mar Aug 23, 2011 3:24 pm

Sweet_IU a scris:
Yonghwa,de ce cu seohyun? dintre toate fetele,de ce cu ea?de ce,de ce? nu vreau sa fiu rea sau altceva,dar chiar nu o inghit Mad ,dar imi place snsd(nu mi explic...). Sper ca nu e nicio problema daca imi exprim parerea liber...
Ah,si ,nu stiu daca mi s-a parut doar mie,dar nu s-a cam incurcat un pic la try again,smile again?In orice caz,are scuza:nu prea au cantat-o live pana acum asa mult.
Uri puppy(minhyuk) a vorbiiiit! Si inca si japoneza! Arigato gozaimashita 4 talking,puppy!

1. Raspuns la intrebarea ta: Banmal Song a fost scrisa pentru Seohyun pe vremea WGM. Deci normal ca a cantat-o cu ea ^^ Cum si Jokown si Ga-In au mai avut special stages impreuna.
2. Nu incepe iar cu Seohyun, you know I love her. Crying or Very sad
3. Da, s-a incurcat, a inceput sa cante alt vers. Aceeasi greseala a facut-o odata cand cantau Intuition. Incepuse sa cante a doua strofa in loc de prima. CUTE <3

I am BURNING
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://boiceromania.forumstory.org
Andrea
Love Girl
Love Girl

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Mar Aug 23, 2011 4:09 pm

Pana si vedetele mai gresesc o.O

Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Joi Aug 25, 2011 8:00 am

Ai dreptate, se mai intampla,dar faza e ca imi aduce aminte de un cosmar-fost idol al meu de la 10 ani numit MILEY CYRUS! uuuuhhhh...bleah...serios,acum ca mi-am adus aminte de fiinta aia imi place mai mult de seohyun! Very Happy Very Happy Very Happy Seohyun is so pretty!

U so cool! Wink
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Joi Aug 25, 2011 12:38 pm

Miley Cirus sincer o respectam la inceput , insa acum consider ca s-a injosit . Si eu am crescut si m-am maturizat dar nu in acelasi mod ca ea.

Sus In jos
★MiRa★
Love Light
Love Light

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Vin Aug 26, 2011 6:42 am

Wah,gata cu acea fiinta numita m...m..nu 'pronunt' ! Am cosmaruri cand o vad in poze sau la tv sau aud de ea !
Si andrea,chiar ai dreptate,oricine se maturizeaza , dar nu in felul in care a facut-o ea .

U so cool! Wink
Sus In jos
Andrea
Love Girl
Love Girl

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   Vin Aug 26, 2011 10:46 am

Adevar ai grait draga mea ! :))

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'   

Sus In jos

CNBLUE canta la concertul 'K-POP All Star Live in Niigata'
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit