AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 
 

  Sistar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrea
Love Girl
Love Girl


Mesaje : 708
Vârstă : 25
Location : Piatra Neamt , Romania

MesajSubiect: Sistar   Sam Aug 13, 2011 12:17 pm


Sistar este o trupă formată din 4 fete, acestea fiind: Hyorin, Bora, Soyou şi Dasom. Trupa şi-a făcut debutul în 2010 cu melodia Push Push.
Sistar19 este un subgrup format din Hyorin şi Bora.

Hyorin
Birth Name: Kim Hyo Jung
Birthday: January 11, 1991
Position: Leader, Main Vocalist

Bora
Birth Name: Yoon Bo Ra
Birthday: January 30, 1990
Position: Main Rapper, Sub Vocalist, Main Dancer

SoYou
Birth Name: Kang Ji Hyun
Birthday: February 12, 1992
Position: Lead Vocalist

DaSom
Birth Name: Kim Da Som
Birthday: May 6, 1993
Position: Vocalist, Maknae


Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
★MiRa★
Love Light
Love Light


Mesaje : 797
Vârstă : 18
Location : Boiceland ^^

MesajSubiect: Re: Sistar   Mier Iun 06, 2012 9:53 pm

Sistar-Alone MV




U so cool! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
Sistar
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Boice Station :: K-Music-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | Muzica si Radio | Pop | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit