AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 
 

  F.CUZ

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Andrea
Love Girl
Love Girl


Mesaje : 708
Vârstă : 25
Location : Piatra Neamt , Romania

MesajSubiect: F.CUZ   Sam Aug 13, 2011 12:11 pm


(포커즈)
pronunţat ca "FOCUS"
F. Cuz = patru = vere FOCUS
Companie: CAN & Divertisment
J * primul single: Jiggy-Jiggy Music Video lansat pe 08 ianuarie 2010
Debut Data: ianuarie-F.Cuz 8,2010


Membri: Jinon, LeeU, Kan, YeJun



Real Name: Kim Jin Chul (김진철)
Position: Leader, Rapper, Dance
Date of Birth: July 13, 1989
Height: 183cm
Weight: 68kg
Jin a fost anterior exprimate în drama Cinderella Man, şi a jucat, de asemenea, rolul principal masculin în SG wannabe's music video "Gashiri". Ca membri colegi, Kan şi Voi Jun, Jin On a fost într-o echipă de dans care folosit pentru a include mai multi cantareti de top în Coreea, cum ar fi ploaie star celebru. A studiat la Yang Ahn Liceul de Artă. Leader Jinon a fost, de asemenea fost anterior de formare la debutul în grupul ChoShinSung (Supernova).



Real Name: Lee Seung Hyun (이승현)
Position: Main Vocalist
Date of Birth: March 20, 1990
Height: 179cm
Weight: 63kg
U Lee a fost un ulzzang înainte de debut. Tatăl său, Do Sul Woon, este un cântăreţ celebru trap în Coreea. Lee U a câştigat primul popularitate în 2005, când a participat la mai multe programe de varietate cu tatăl său. După ce la împuşcat faima, el a fost stabilit iniţial la debutul ca o cântăreaţă solo sub numele de U (唯). LeeU căzut peste cap de tocuri în dragoste cu muzica, când a fost studiat în America din anul său doi Middle School al doilea an de la High School.



Real Name: Choi Young Hak(최영학)
Position: Dance, Rapper, Vocal
Date of Birth: September 30, 1991
Height: 184cm
Weight: 72kg
Kan este în prezent studiază la Yang Ahn Liceul de Artă, şi are experienţă de la care acţionează în mai multe drame înainte de debut. Ca Jin On şi iunie Voi, Kan a fost într-o echipă de dans care folosit pentru a include mai multi cantareti de top în Coreea, cum ar fi celebrul Rain Kan stele, care primeşte datorită prompt pentru îngrijirea părului la mama lui, care conduce un salon de frumusete, a fost numit Terminator " "din cauza lui rezistenţă fizică bună şi rezistenţă.



Real Name: Shim Ye Jun (심예준)
Position: Lead Vocalist
Date of Birth: February 4, 1992
Height: 182cm
Weight: 67kg
Ye Jun studiază în prezent la Yang Ahn Liceul de Artă, şi, astfel, arată relaţii senior-junior cu Jin On şi Kan. Împreună cu ei, Ye Jun a fost într-o echipă de dans care folosit pentru a include mai multi cantareti de top în Coreea, cum ar fi celebru star ploaie. YeJun, a cărei soră mai în vârstă Shim Ja-In este un jucător de golf profesionist, a fost numit "Dimensiunea optsprezecelea" din cauza lui simt al modei şi excentricităţi.

Pre debut videos :
LeeU's Video: http://www.youtube.com/watch?v=Nn2xGhIUeWM
Yejun's Video:http://www.youtube.com/watch?v=aMsB6Km4sds
Kan's Video:http://www.youtube.com/watch?v=_znItKI6HPI
Jinon's Video:http://www.youtube.com/watch?v=7Mbk95h2bIw


Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://stropidecurcubeu.blogspot.com/
★MiRa★
Love Light
Love Light


Mesaje : 797
Vârstă : 18
Location : Boiceland ^^

MesajSubiect: Re: F.CUZ   Lun Iun 25, 2012 3:38 am

F.Cuz-No 1 MV



U so cool! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
F.CUZ
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Boice Station :: K-Music-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit