AcasaPortalFAQMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiti | 

CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Runa23
I'm A Loner
I'm A Loner

Vârstă : 24

MesajSubiect: CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'   Mier Iun 08, 2011 12:18 pm

Un pictorial de vara ce contine poze cu CNBLUE si Seo Hyo Rim tocmai a fost realizat!
Starurile s-au intalnit pentru a poza cu look-uri haioase pentru brand-ul casual 'Bang Bang', folosind culori vii pentru a contura tema "O Vara Picanta".

Culorile deschise si carourile au dominat aceast photoshoot, CNBLUE si Seo Hyo Rim imbracand ouftit-uri care ar fi putut fi purtate in vacante, dar si in zilele obisnuite petrecute in oras.

De asemenea, ei au demonstrat ca purtand pantaloni 3/4 poti fi cool chiar si la plaja.

Credits: www.allkpop.com
Source: Newsen via Nate
Translation from English: Runa@boiceromania
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://www.facebook.com/profile.php?id=100000171396096
sweet~lovelight
Black Flower
Black Flower

Vârstă : 20

MesajSubiect: Re: CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'   Mar Iun 14, 2011 3:24 am

Cum pot arata baietii acestia bine in orice? <3

I am BURNING
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://boiceromania.forumstory.org
★MiRa★
Love Light
Love Light

Vârstă : 18

MesajSubiect: Re: CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'   Mar Iun 14, 2011 11:44 pm

Doamne,cum pot fi ataaaat de draguti?
Cumva seo hyeorim e model ceva?Ca eu o stiu dintr-o drama si chiar mi-a placut de ea. Very Happy

U so cool! Wink
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'   Astazi la 11:12 am

Sus In jos

CNBLUE si Seo Hyo Rim sunt summer chic pentru 'Bang Bang'
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: CNBLUE Paparazzi :: CNNews-
Mergi direct la:  
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit